10 תמונות הסרידבי הטובות ביותר ללא איפור

שרידבי היא שחקנית הודית שעבדה סרטי טמילית, טלוגו, קנאדה, הינדית ומלאית. הייתה לה הופעת הבכורה שלה בבוליווד עם הסרט ג’ולי בשנת 1975 והיא הייתה סנסציה במהלך שנות השמונים. אנשים פנו אליה ככוכבת העל הראשונה של בוליווד. היא חזרה לקולנוע הבוליווד שלה עם הסרט אנגלית ווינגליש בשנת 2012 אחרי 15 שנים ארוכות או שהתה עם משפחתה והביאה את בנותיה. היא זכורה בגלל יופיה הטבעי והקסם שהעלה את התעשייה לרמה אחרת בתקופתה.

תמונות יפות של סרידבי ללא איפור:

סרידבי בתצלום ישן בשחור לבן:

הגברת עם חיוך יפה עשתה לחיצה על התצלומים האלה בחוף ים. היא לובשת חולצת טריקו ושיערה המתולתל קשור מאחור עם מנעולים שנופלים מלפנים. החיוך שלה ממיס מאות לבבות, אפילו עכשיו כשהיא בשנות החמישים לחייה.

sridevi ללא איפור

סרידבי עם הבת הבכורה ג’אנבי:

התמונה נלחצה במהלך צילום של אשתו שרידבי ובעלה בוני קאפור יחד עם הבת ג’אנבי. האם מחייכת במתיקות כשהיא מחזיקה את בתה התינוקת ביד. היא לובשת שמלה פורמלית במראה כחול כהה ושיערה פתוח.

סרידבי במותו הנורא של סוינדר קאפור:

תצלום זה הוא מתוך מפגש התפילה שהתקיים, לאחר מותו של חותנו של סרידבי סורינדר קאפור. כוכבי בוליווד רבים באו לנחם את משפחת קאפור על אובדנם. סרידבי מוכה האבל לבש סלוואר אוף-לבן שעליו היו עיצובים והדפסי כסף.

נדנד אפילו בשנות החמישים לחייה:

sridevi Rocking אפילו בשנות החמישים לחייה

שרידווי שמרה על עצמה בכושר ופעילה. אפילו בשנות החמישים לחייה היא נראית לא פחות מהשחקניות המובילות בבוליווד שהן בסוף שנות ה -20 או תחילת שנות ה -30 לחייהן. היא לובשת שמלה לבנה עם פסים צהובים ליד הזרועות. יש לה תיק יד אופנתי על כתפיה ושעון כסף על ידה השמאלית. נעליה נעלי עקב בצבע שמנת והשיער קשור בצורה מסודרת מאחור. היא מרכיבה משקפי שמש בצבע חום בהיר ויש לה גם זוג עגילים לבנים נוצצים.

עדיין צולם מהסרט שלה אנגלית וינגליש:

צילום הסטילס הזה הוא מתוך סרט הקאמבק של סרידבי אנגלית וינגליש. היא משחקת שם תפקיד של אמא הודית פשוטה. היא נראית לבושה סארי לבן עם שוליים ורודים. שערה פתוח והיא מחייכת כשהיא מביטה במשהו בהתאם לסצנת הסרט. אנו יכולים לראות כיצד אישה מדהימה כמוה יכולה אפילו להיראות כל כך יפה בתפקיד פשוט ששיחקה.

סרידבי בהשקת מרכז היוגה הקוסמית שלה:

התמונה נלחצה בהשקת מרכז היוגה הקוסמי שלה; אנחנו יכולים לראות כמה היא מרגישה מאושרת, מהחיוך שלה. היא לובשת חולצה ורודה אופנתית עם גניב מאותו חומר וצבע סביב צווארה ותחתון מכנסי ג’ינס כחולים. היא מחזיקה על כתפיה תיק בצבע חיטה וחובשת משקפי שמש מעל עיניה.

סרידבי עם משפחתה:

כשחזרנו מחופשה, לחצו על סרידבי עם הבעל בוני קאפור והבנות ג’אנבי וח’ושי. היא לובשת חולצה שחורה וג’ינס וגניבה נלקחת סביב צווארה.

המשפחה לחצה שוב יחד וסרידבי נראית מהממת בחליפת האפור שלה.

כיף עם בנות:

סרידבי נלחץ בתמונה זו כשהיה זמן טוב עם הבנות ג’אנבי בשחור וחושי בוורוד. היא לובשת חולצה בגוון אפור-לבן וג’ינס ולקחה צוואר בצבע אפור כהה, ירוק וחיטה.

באירוע:

השחקנית לובשת שמלה מודפסת בשחור לבן לאירוע בו ביקרה. היא ללא איפור ובכל זאת נראית מהממת. היא נושאת שקית בצבע ירוק טחב על ידה השמאלית ועונדת צמידים זהובים ושעון יד גם כן.