10 תמונות בלתי נראות של פרייה אנאנד ללא איפור

פרייה אנאנד היא אחת מהפנים הנפוצות בכל יום של סרטים בדרום הודו, בעיקר עם בתי קולנוע טלגו וטמילית. מאז ילדותה, עיני אננד הפנו את עיניה לתעשיית הקולנוע, אך ככל הנראה לא היה זה חלק המשחק שמפתה אותה, אלא החלק הטכני. כשהיא טסה לחו”ל כדי להשלים את לימודיה הסופיים, היא חוזרת לצ’נאי, הודו הדרומית, כדי לקחת חלק בדוגמניות שבאמצעותן קיבלה סוף סוף את הפריצה הגדולה שלה לסרטים. תמיד תחושה יפה על המסך, זה בעצם מסתכם בזמני האיפור בהם אנו יכולים באמת להעריך אם שחקן הוא באמת כל זה ועוד כמה.

תמונות יפות של פרייה אנאנד ללא איפור:

1. דיווה לנצח:

פרייה אנאנד ללא איפור

כשהיא נראית יפה כרגיל, הדיווה הזו עטופה חולצה כתומה יפה נראתה בסדר גמור כשהיא בחרה במראה מינימליסטי. אולי היה חסר לה את העדינות המקצועית שלה במראה המסך, אבל אניה קטנה אף פעם לא פגעה באף אחד. כשהציבה לחייה הוורודות הסומקות הוציאו את תוויה על אחת כמה וכמה.

2. החיוך המושלם:

פרייה אנאנד ללא איפור 2

זוהר מנשק של שמש חמה התפשט על פניה כשהשחקנית היפה הזאת חייכה רחב מלחי ללחי. בפניה לא היה איפור על עצמו מלבד מעט צבע על השפתיים כדי להדגיש את תכונותיה. חלקה של עורה ניכר במרקם החלק שגרם לה להיראות יפה באמת.

3. הולך מזדמן:

פרייה אנאנד ללא איפור 3

אננד, שבחר במראה יום סיבתי עצלן, זיווג איתה את מיכל הג’ינס הכחול והקז’ואל הכחול שלה. היא הלכה ללא מראה איפור אבל שערה נופל במתיקות על כתפה עוצב והשתכלל כשהיא מתחזה בצחוק ענק.

4. כל החיוכים 1:

פרייה אנאנד ללא איפור 4

פריה אנאנד, המינימליסטית בתמונה הזו, הייתה בעלת מעטה עיניים קלה המתארת ​​את עיניה ומדגישה את תכונותיה הנוצצות כשגוון רך התגלגל על ​​שפתיה המחייכות. כשהיא לבושה באופן מסורתי בחליפה אקסטרווגנטית, היא לבשה את עורה האפוי הזהוב.

5. כל החיוכים 2:

פרייה אנאנד ללא איפור 5

הנה לנו תמונה מחויכת נוספת של אנאנד התוסס. כשהיא חייכה במתיקות למצלמה, היא עשתה את הצבע האמיתי שלה ללא כל איפור אבל התכונות החדות שלה עדיין גרמו לה להיראות יפה, עם או בלי איפור.

6. מבט מבחן:

פרייה אנאנד ללא איפור 6

עור בגוון עשיר המשרה זוהר והילה טבעית, פריה אנאנד בחליפתה הצורנית הלבנה נראתה מפתה למדי אפילו ללא איפור על פניה. בהירות עורה ניכרה מיד כאשר חיוכה הרך גרם לה להתבלט מההמון. כשהיא נפרדת ומברישה את שערה לחלק אמצעי, היא השאירה אותו טבעי בדומה לפניה.

7. אירוע השקת מזהה:

פרייה אנאנד ללא איפור 7

זהו אחד האירועים שבהם השתתפה פרייה אנאנד, שם החליטה לעשות על חליפה מסורתית ורודה וקטיפה שהתאימה והתאימה לתכונותיה הזוהרות. שיערה עוצב במתיקות כשעורו הבהיר והנקי מאיר זוהר. כשהיא העבירה את זמנה בכיף ובהשתוללות היא נראתה בעצמה הטבעית, ביופיה ובחסד מאוחדים.

8. התייצבות:

פרייה אנאנד ללא איפור 8

שוב אנו רואים את פרייה במפגש סיבתי נוסף, עם ילדה מזדמנת ליד הבית. עם זאת, לא חולצת הטריקו המעוצבת הפראית שלה או ג’ינס הג’ינס הכחול גורמים לה להיראות שווה את הזמן, אלא פניה היפות ללא רבב. ורוד קרח קל הדגיש את שפתיה כשעורה ללא איפור נוצץ בצורה מבריקה.

9. צילום מרפסת:

פרייה אנאנד ללא איפור 9

מתוך אחד מצילומי הסרט שלה, כאן אנו רואים את היופי עצמו נשען על מעקה מרפסת ונראה רגוע ונאסף. מהתמונה נוכל להבין שאין לה איפור על עצמה.

10. הזוכה במשחק הסלפי:

פרייה אנאנד ללא איפור 10

התמונה השולטת בבירור במשחק הסלפי, התמונה האחרונה של היופי כוללת אותה בהילה המלאכית שלה עם שמלה לבנה משובחת כששיערה מסולסל ומעוצב משני צדיה. עם כמות מינימלית של גוון הכרחי, היא מורידה את העירום ללא מראה איפור.