10 התמונות הטובות ביותר של קרישמה קאפור ללא איפור

קריסמה קאפור, בתם הבכורה של רנדהיר קאפור ובאביטה קאפור החלה את דרכה כשהיתה בת 17 בשנת 1991. היו לה סרטים מצליחים רבים שזכתה בפרס פילמפר כשחקנית הטובה ביותר עבור סרטה ‘ראג’ה הינדוסטאני’ . היא משכה את הקהל במבטו התמים. היא הוגנת מאוד ובעלת עיניים כחולות באופן טבעי.

קרישמה קאפור ללא איפור:

בחוץ של מומבאי:

קרישמה קאפור ללא איפור

התמונה נלחצה במסלול מירוץ, מומבאי. השחקנית נראית בחולצה לבנה נקייה יחד עם זוג ג’ינס כחול ועונדה חגורה בשחור. יש לה זוג משקפי שמש שחורים המכסים את עיניה ושיערה פתוח ומושחף לאחור.

לחצה בדיוק כשיצאה מהמכונית שלה:

קרישמה קאפור ללא איפור 2

התמונה נלחצת בדיוק כשהיא יוצאת ממכוניתה. היא ב’קרטי ‘מפוכח שנמצא בלבן ועליו הדפסי פרחים בכחול, סגול ושחור. היא נושאת שקית סגולה על כתפה השמאלית, שיערה פתוח ונפרד מהאמצע.

קראו גם: תמונות של קארינה קאפור ללא איפור

הצמד נוסף שנלחץ בחוץ:

קרישמה קאפור ללא איפור 3

תמונה זו לוכדת את השחקנית לובשת ‘קורטי’ לבן המעוצב בצבע ורוד תפור בכל חלקיו. היא נושאת תיק שחור ולובשת זוג משקפי שמש בעיני חתול בשחור. שערה מוברש בצורה מסודרת וקשור מאחור.

צילום סטילס מהסרט שלה:

קרישמה קאפור ללא איפור 4

צילום סטילס מסרט הקאמבק שלה Dangerous Ishim. השחקנית מציצה מהדלת והיא נראית ב”חליפת סלוואר “לבנה אשר גובלת בצבע סגול על ה”דופטה” שלה. שיערה מעוצב ונופל בגלים כשהוא פתוח.

לחצו על בחוץ עם הבעל:

קרישמה קאפור ללא איפור 5

התמונה למטה ישנה. הוא לוכד את קריסמה עם בעלה כשהם נלחצים על בחוץ. השחקנית לובשת חולצה שחורה שעליה מחובר מעיל שחור. בחלק התחתון היא לובשת זוג ג’ינס כחול ושיער שלה, מודגש בפסי זהב נופלים מכתפיה מלפנים.

קראו גם: תמונות Preity Zinta ללא איפור

קריסמה עם הבת סמירה:

קרישמה קאפור ללא איפור 6

לוחצים על תמונה זו כשהשחקנית נמצאת עם בתה סמירה. האם המאושרת מחייכת למצלמה בנוכחות בתה. היא לובשת עליון אפור כהה יחד עם גנב שחור סביב צווארה. שערה נפרד מהאמצע וקשור מאחור.

קריסמה עם ילדים:

קרישמה קאפור ללא איפור 7

השחקנית נצפתה עם ילדים באירוע שבו פשוט נראה שהמצלמות לא חוסכות אותן, נראית השחקנית בקז’ואל שלה כשהיא לובשת חולצה שחורה וזוג ג’ינס כחול. היא נשאה ארנק שחור ולובשת גם משקפי שמש עם עיניים חתולות שחורות.

קראו גם: רקה ללא איפור

לחצו באירוע:

קרישמה קאפור ללא איפור 8

השחקנית מחייכת אל המצלמה וגורמת למעריציה להשתולל על עיניה היפות האלה. היא נראית באירוע כשהיא לובשת חולצה שחורה ונושאת תיק שחור. שערה גזור משני הצדדים ונשאר פתוח כשהוא נופל על כתפיה.

התמונה הראשונה שלה בטוויטר:

קרישמה קאפור ללא איפור 9

התמונה למטה היא תמונת הטוויטר הראשונה שהיא פרסמה משלה בטוויטר. היא השחקנית שוכבת על הדשא כשהיא לוחצת על ‘סלפי’. היא נראית בחולצה שחורה וזוג משקפי שמש מסוגנן. פרק כף ידה השמאלית מכוסה בשעון יד כסף וצמיד ענק; אנו רואים גם את סרט השיער שלה מסובב סביבו.

אופנתי בקז’ואל:

קרישמה קאפור ללא איפור 10

השחקנית נראית בז’קט כחול שמיים שמסתיים בגבול לבן ואז התחתונים שלה במכנסיים הכחולים השמיים הדומים, מה שהופך את הניגודיות הצבעונית למראה מושלמת. היא מרכיבה את משקפי השמש המלבניים השחורות שלה, והיא נושאת תיק שחור מסוגנן במיוחד. שערה גזור מאחור מנעוליה נופלים מלפנים.