9 חצאיות פולקה דוט מובילות ואופנתיות לנשים

חצאיות נמצאות במגמה מאז היום שעוצבו. בין סוגי החצאיות השונות, עיצובים של חצאיות נקודה תמיד היו המועדפים על כל דור. הם נותנים מבט רטרו ללובש עם עיצובים שונים שעוצבו עליו כשהשינויים מתרחשים בסטנדרט האופנה.

חצאיות פולקה דוט חמודות ומדהימות:

רוצה לקנות חצאית עם נקודות! תסתכל על העיצובים שלהלן כדי לבחור את הטוב ביותר לארון הבגדים שלך.

1. חצאיות פולקה דוט מפוארות לנשים:

חצאית פולקה דוט מפוארת

החצאית האדומה מנוקדת כאן, עשויה מהרשת או נגיד מחומר שיפון צמוד, ניתנת במראה גבול ניילון. החצאית הזעירה ניתנת גם לשכבות כפולות עם פגמים מקסימים וסרט קשור בדומה לחרטום. קח אותו למסיבות למראה מפואר.

2. חצאית פולקה דוט בגזרת נשים:

חצאית פולקה דוט חתוכה בדגים

מחפש משהו מסוגנן! נסה עיצוב חצאית שחורה עם נקודות כתומות לבנות בדוגמת חתך דגים. החצאית עשויה מחומר משי כותנה המגיע באורך הברך. העיצוב ניתן בעיצוב חתך ישר הדוק עם הרגליים, וגבול פגום בקצה.

3. חצאיות פולקס דוט קפלים לנשים:

חצאית פולקה נקודה

שיפון ופולקה נותנים שילוב מקסים לכל הופעת מסיבה. עיצוב דומה בשיפון ניתן בדוגמת חצאית כחולה עם נקודות קמטים עם חומר קפל להענקת מראה אופנתי. החצאית מעוצבת ארוכה מאחור בעוד שהיא קצרה מההתחלה.

4. חצאיות פולקה נקודה גבוהות לנשים:

חצאית פולקה דוט מותן גבוהה

עיצוב פופולרי בחצאיות הוא חצאית הנקודה הלבנה בגזרת המותניים הגבוהה. החצאית עשויה מחומר ניילון וניתנת לשלוש שכבות פגומות בעבודת צביטה זעירה. לחצאית הלבנה נקודות שחורות שהופכות אותה לקסומה לכל מסיבה.

5. חצאית פולקה דוט בגזרת עיפרון לנשים:

חצאית פולקה נקודה עם עיפרון

גזרת עיפרון היא עיצוב שאומץ באופן נרחב לנשים המחוברות לעולם התאגידים. חצאיות הנקודות הוורודות כאן עשויות כותנה ומעניקות עיצובים בעיגול בולט בצבע ורוד בהיר. הנקודות הבולטות עשויות בסגנון סריגה קשמירי למראה וואו.

6. חצאית פולקה נקודה ארוכה לנשים:

חצאית פולקה נקודה ארוכה

חצאיות פולקה דוט ארוכות היו הבחירה העיקרית של נשים בקיץ החמים. חצאיות הנקודות של חיל הים ניתנות באורך מלא עם רקע לבן ועיגולים גדולים של הצי. החצאית מתאימה היטב עם חולצת טריקו או חולצות מהודרות בעיצוב ללא שרוולים.

7. חצאית פולקי דוט מקסי דיזיין:

חצאית פולקה דוט בעיצוב מקסי

עיצוב חושני בטוח יהפוך את הדייט שלך לרומנטי יותר. להלן דוגמא דומה, חצאית מקסי עם נקודות. החצאית מגיעה ברקע שחור עם נקודות לבנות קטנות מחומר משי כותנה. לחצאיות Polka Dot יש גזרה באורך ארוך, מה שהופך את הרגליים הסקסיות שלך לגלויות בעיצוב חגורת קשת מותניים.

8. חצאית פולקה נקודה בתלת צבע:

חצאית פולקה דוט בשלושה צבעים

עיצוב זה של חצאיות מעגל העניק לנשים בעלות סגנון גוף כבד את עצמן באופן מעניק. חצאית הפולקה בגודל פלוס כאן מעוצבת ברקע כחול ועליה נקודות אדומות ולבנות. גבול הסיום נותן נגיעה נטו להוסיף ליופיו.

9. חצאית פולקה דוט מחורצת:

חצאית פולקה נקודה

חצאית פולקה עם מגע מודרני מעניקה טאץ ‘מעוצב עם עיצוב מחורבן. חצאית המידי הנקודה בשחור ניתנת באורך ארוך מהגב בעוד שהחזית מגיעה בעיצוב תפור עליון מה שגורם לעיצוב להיראות כמו חצאית בגזרת דג. הוא מעניק לרגליים הדקות מראה נפלא למסיבות ודייטים.

לעיצובי חצאית הנקודות יש תפקיד חשוב בחייהן של נשים. הם יכולים להיות אידיאליסטיים במסיבות מזדמנות, טיולים, תאריכים וכו ‘, או שניתן לשאת אותם גם למבט רשמי למשרדי התאגידים. באופן כללי, הדפוס נישא בחומר ניילון ומשי כדי לתת לו יותר פגמים וגבולות צובטים כדי להפוך אותו לשונה.