סודות היופי של מייגן פוקס נחשפו

אין כמעט אישה בחוץ שאינה מקנאה ביופי ובמשיכה שיש למייגן פוקס. כאחת מהסלבריטאיות ההוליוודיות העליונות, פניה הזוהרות, עיניה המהפנטות והקסומות, ושיערה המהמם כמעט הופכות אותה ללא דופי. החסד איתו היא הולכת והקעקוע המקסים רק מוסיפים לאישיותה הכללית. מיליוני נשים רוצות לדעת את סודות היופי של מייגן פוקס.

סודות היופי של מייגן שועל

החדשות הטובות מגיעות בצורה של מדריך חדש ורענן להלן הכולל את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להגיע לרמה של מייגן פוקס מבחינת היופי שלה. כל שעליך לעשות הוא לבדוק אותם ביסודיות ולעקוב אחר רובם במסירות מוחלטת כדי להתחיל לראות תוצאות נראות לעין.

סודות היופי של מייגן פוקס, איפור, שיער, עור ודיאטה:

1. היא מאמינה ב’פחות זה יותר ‘:

אחד מסודות היופי שמייגן לגמרי מתמסרת אליו הוא שמנטרת ‘פחות זה יותר’. מבחינתה, שמירה על האיפור למינימום ושימוש במוצרי טיפוח פחות אך יעילים היא הדרך. יש לה אמונה מוחלטת בשגרת ניקוי ולחות שהיא פועלת בהקפדה. קרם הלחות האהוב עליה הוא רוז אוטו הבולגרית מהמותג Epicuren Discovery.

2. מקלחות קצרות:

היא לא מאמינה בהשרייה במים במשך שעות אלא מתחשק להתקלח בכל פעם שנדרש ואחריו עיסוי משמן אורגני בכבישה קרה כקרם לחות. היא משתמשת בטעם שמן זרעי ענבים מהטווח. זה לגמרי מתאים לעורה שלה לדבריה והוא הרבה יותר בהיר ומועיל משמן זית.

3. אין-לא למסנן קרינה:

מייגן היא אחת האנשים הנדירים ששונאים קרם הגנה וכימיקלים שהיא מביאה. זה גורם לאלרגיות לעורה הרגיש. להגנה מפני קרני UV של השמש, היא מנסה לצאת רק במקרים נדירים ומשתמשת בשנאה כדי להגן על הפנים במקרים כאלה. במקרה שהיא אכן חייבת לשים קרם הגנה זה רק לה רוש-פוסאי אנתליוס AC SPF 30 הגנה גבוהה לנוזלים אקסטרים.

4. לטיפול בעין:

מייגן לגמרי מתמסרת לדאוג לעיני החתול שלה שהוענקו לה מאז הלידה. היא משתמשת בסרום ויטמין C Ester של Perricone MD. היא מרחה אותו 3-4 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. היא עושה זאת לאחר שטיפת הפנים.

5. טיפול פנים אוקסי בכל שבוע:

פנים חמצן מדי שבוע עוזרת לעורה לנשום לפי מייגן. הדבר נעשה מכיוון שאין לה זמן ליישם מסכות באופן קבוע. היא מהווה זאת עם טיפולי פנים רגילים כדי לפצות על טיפוח העור.

6. לאחר שפע של מים:

אחד מסודות היופי שלה כולל את אהבתה למים ולנוזלים בריאים אחרים המניחים את העור, כמו גם שוטפים את הרעלים היטב. לדבריה, שתיית 10-12 כוסות מים מסייעת לעורה להישאר ללא רבב וללא כל הבעיות.

7. מנוחה נכונה ושינה:

מבחינתה מנוחתה ושינה טובה חשובה מאוד מכיוון שהיא מאמינה כי היא שומרת על עור זוהר, רענן וחופשי מעיגולים כהים ונפיחות. למעשה הוכח על ידי אנשי מקצוע, כי עובדה זו נכונה.

8. קרן מיס לפעמים:

לדברי מייגן, כל אישה צריכה לפספס שימוש בפעם לפעם. זה יעזור לעור לנשום וגם להתרחק מבעיות של נקבוביות סתומות. זה גם עוזר במתן יופי טבעי לפנים שתאהבו. זה ייתן לך מראה שונה גם מהרגיל.

אלה הם כמה מסודות היופי של מייגן פוקס שתוכל לעקוב אחריהם במשטר שלך ללא מחשבה שנייה.