תסרוקות יומיות: 9 תסרוקות יומיומיות קלות לנקבות שיער ארוך

ככל שכולנו חולמים על גלי ארוך ושקועי שיער, ניהול זה יכול להיות מאתגר למדי. תסרוקות יומיות אלה לשיער ארוך הן מושיע. בין אם אתה מתמודד עם שעות עבודה קדחתניות או שאתה צריך לצאת לטיולים מזדמנים, התסרוקות והתסרוקות האלה כולן אלגנטיות, מסנוורות ויפות.

9 תסרוקות יומיומיות פשוטות לנשים שיער ארוך:

בדוק את הרשימה הזו, ותאהב אותן לא פחות מאיתנו!

1. צמות עם בנדנה:

תסרוקות יומיומיות לשיער ארוך

זוהי תסרוקת מהנה ונטולת מהומה עם נגיעה וינטאג ‘אליה. פשוט קח בנדנה צבעונית ובהירה וקשר אותה כמו סרט שיער. קח את הקצוות הנותרים של הבנדנה ועבד אותו לתוך הצמה שלך. זה לא רק ישמור על השיער שלך במקום, הוא גם יוסיף קצת נפח לצמה שלך.

2. לחמנייה של בייגלה:

תסרוקות יומיות לשיער ארוך

המכונה גם לחמנייה אינסופית, זהו מראה יוקרתי שניתן להסיר מדי יום. זה מתחיל בהכנת קוקו בינוני גבוה וסיבובו עד למטה. כעת צור את לולאות האינסוף על ידי אבטחת השיער המעוות לצורה הרצויה והידוק בעזרת סיכות בובי. לבסוף, לסדר את הגושים והבלטות למראה ראשוני ונכון במינימום מאמצים.

3. צמת סרט:

תסרוקות יומיומיות קלות לשיער ארוך

זה עושה גלים על המסלול ועל גאלות השטיח האדום. זו פשוט צמה צרפתית שעוברת לאורך מסגרת הראש ונותנת מראה של סרט. אתה יכול לשמור את זה פשוט או שאתה יכול להקניט את הכתר לקבלת קצת יותר מרקם ומסגור סביב הפנים שלך.

4. קוקו בצד מבולגן:

תסרוקות ארוכות יומיומיות

קוקו בצד מבולגן הם התסרוקות המבולגנות הטובות ביותר שבאמת צריכות מעט מאוד זמן. אתה יכול פשוט לאסוף את השיער שלך לקוקו בצד אחד. אם אתה רוצה להוסיף נפח לקוקו פשוט הוסף כמה תלתלים לאורך או צחצח את האורך למראה רך יותר. הוסף מעט קקי אם יש לך זמן.

5. לחמנייה קלועה:

תסרוקות יומיומיות פשוטות לשיער ארוך

אם אתה חובב צמות החוצה והחוצה אז הטרנד הזה בהחלט מתאים לשיער שלך. פשוט עשה צמה ואסוף אותה לחמניה. לסגנון זה יכולות להיות וריאציות בלתי מוגבלות. הגרסה המסוגננת ביותר היא הלחמנייה הצמה הפוכה. פשוט התחל לקלוע מעל עורף עד לכתר וניתן לגלגל את השיער הנותר ליצירת קשר עליון או לחמניה גרביים, בהתאם למצב הרוח שלך ולזמן ביד..

6. פוני מבפנים:

תסרוקות ארוכות יומיומיות

זוהי הדרך הטובה ביותר להוסיף סגנון תוך כדי תנועה. פשוט הכינו קוקו רופף והפכו את האורך באמצע בסיס הקוקו. זה יוצר דפוס מתולתל נחמד מאחור. ניתן לרענן ולחדש את המראה הזה הרבה פעמים במהלך היום כדי שהמראה שלו יהיה רענן.

7. פוני מכוסה:

תסרוקות יומיות קלות לשיער ארוך

עוד סגנון ללא מאמץ שנראה מאוד שיקי. פשוט קשרו קוקו ושמרו על כמה גדילים כדי לכסות את הגומי. אתה יכול גם לכסות אותו עם צמה לאחיזה חזקה יותר ולאבטח אותו בעזרת סיכת בובי. כדי להוסיף עוד אומף, השתמש במגהץ שטוח עם חום בינוני והרבה סרום לשיער כדי לקבל קוקו מבריק ישר מתוך כתבי האופנה.

8. קוקו כפול גדול:

שיער ארוך תסרוקות קלות כל יום

זה מוסיף נפח לשיער דק ומעניק לו אורך נוסף. הפוני הגבוה העליון הוא גרסה מוקצפת יותר של הפוני המאהב. השטוף מכסה את הקוקו התחתון כדי לתת לו יותר גוף ואורך. זהו מראה רטרו בהשראת בארדו.

9. כוורת מבולגנת:

עדכונים יומיומיים לשיער ארוך

כוורת עוסקת בצחצוח האחורי ובנפח הנוסף. פשוט חזרה לצחצח את הכתר ולערם אותו. כסו אותו בפוני הארוך וגדלו ואבטחו בעזרת סיכות בחלק האחורי של הראש.

בין אם יש לך את זה ישר או גלי, זה כל מה שצריך כדי לגרום לראשים להסתובב לכיוון שלך.