10 עיצובי חלון הראווה החדשים והטובים ביותר עם תמונות

חדרי האוכל היו מעוצבים בסגנון שולחן אוכל וכיסאות בלבד. אך כעת, הקונספט זוכה למראה מעצב עם תפיסה חדשה של הצבת עיצובים של חלון אוכל.

חושבים לשפץ חדר אוכל ישן ומשעמם במשהו חדש ומרגש? מה דעתך להוסיף חלון ראווה לחדר האוכל? חלון הראווה בחדר האוכל התגלה כיצירת קישוט נהדרת וכן עזר לאחסן דברים נחוצים שונים שניתן להגיע אליהם במהירות בעת הצורך במהלך הארוחות. עם מגוון רחב של גדלים, עיצובים וחומרים איתם הם מגיעים, הם משנים לחלוטין את מראה חדר האוכל שלכם.

עיצובים לראווה חדר אוכל

כיצד לבחור עיצובים לראווה לחדר אוכל?

מתלבטים איזו פינת אוכל לראווה תתאים לפינת האוכל שלכם? להלן מספר שלבים שיעזרו לך להשיג את עיצוב הראווה המתאים לחדר האוכל שלך.

  • השתמש בקלטת מדידה ובצע מדידות נאותות של הקיר שלך ואזורים אחרים לבחירת גודל ראווה המתאים לא יפריע לשטח הנדרש..
  • רשום את הדרישות שלך לפני שתחליט על צורת חלון הראווה שלך.
  • בחר את החומר הנכון בהתאם לבית שלך ולחברים המתגוררים בו.
  • תסתכל על 2 עד 3 חנויות שונות לפני שתסיים את עיצוב חלון האוכל ותשווה את המחירים וההנחה הזמינה לרכישה בתקציב.

חשיבות עיצובי חלון הראווה לחדר האוכל:

חדר האוכל הוא מקום בו המשפחה מתגוררת בשלווה לארוחות. שוב, בזמן שהם אוכלים, אנשים עשויים לחפש פריטי כלי אוכל שונים שעבורם הם צריכים לקום וללכת למטבח. להלן מספר נקודות שיעזרו לך בחשיבות חלון הראווה של חדר האוכל.

  • להנחת פריטי כלי ופסלים טעימים על תצוגת הראווה.
  • לשמירה על פריטים כמו כפיות, מזלגות, סכינים, כוסות וכו ‘בהישג יד בזמן האוכל.
  • מעניק לחדר האוכל מראה מעוצב.
  • שמירה על כלי אוכל העשויים מכוסות, אלכוהול ושאר פריטי נוי בעיצוב בגובה או נעולים כדי להגן עליו מפני נזקים.

עיצובים לראווה של חדר אוכל מודרני בהודו:

כאן גייסנו 10 עיצובים לראווה של חדר אוכל עם תמונות. בואו נסתכל עליהם.

1. עיצוב חלון חלון פשוט:

עיצובים לראווה של חדר האוכל האחרונים

רוצים לתת לחדר האוכל שלכם מגע פשוט? עיצובי חלון הראווה מעץ לחדר אוכל כולל גם קטגוריה פשוטה של ​​עיצובים. חלון הראווה מקבל גוון כהה ובהיר עם העיצוב הפנימי המעוצב. עם מגירות למטה, חלון הראווה מקבל גם קופסאות זכוכית בצד העליון למתן מראה שקוף לתעלולים. חלון הראווה מקבל גם מראה של בר לכוסות יין. חלון הראווה עשוי מעץ משובח ומעניק לחדר האוכל מראה פשוט אך מפואר ויתלווה גם לכל שולחן אוכל בעל עיצוב או מראה דומים או מנוגדים..

2. ויטרינת קיר לחדר אוכל:

עיצובי הראווה הטובים ביותר לחדר האוכל

לא רוצה שום ריהוט נוסף שירכוש את שטח חדר האוכל שלך? הפתרון לבלבול שלך הוא עיצובי חלון הראווה לחדר האוכל ששבו את ליבם של המשפחות המודרניות. חלון הראווה מגיע עם תערובת של חומר זכוכית וחומר מעץ היוצרת מגירות או מארזים קטנים בתוך הקיר. עם צורות שונות, חלון הראווה זמין בעיצובים כמו עיגול, ריבוע, משולש ומה לא. עם מדידות מתאימות, חלון הראווה מקבל אזורים מודגשים מדי למראה ייחודי. עיצובים כאלה מועדפים בדרך כלל בבתים עם שטח מוגבל בחדרי האוכל.

3. חלון ראווה מזכוכית לחדר אוכל:

עיצובים לראווה של חדר אוכל מודרני

עיצובי חלון הזכוכית לחדר האוכל הוא דבר שנמצא במגמה בימים אלה. ויטרינות כאלה פופולריות בשל השקיפות שאיתן הן מגיעות למראה מרהיב. חלון הראווה מזכוכית ניתנת למסגרת של עץ בחלק העליון והתחתון כדי לתמוך כראוי בחלון הראווה. עם סטנדים מתכתיים חזקים, חלון הראווה עומד בחוזקה בחדר האוכל. חלון הראווה מזכוכית הוא בהחלט הטוב ביותר לאחסון כלי האוכל הכסופים בתצוגה יחד עם חפצים אחרים. חלון הראווה הוא בהחלט הטוב ביותר שאפשר ללכת איתו למראה בהיר לחדר האוכל שלך.

4. עיצוב חלון עכשווי לחדר אוכל:

עיצובים לראווה של חדר אוכל פשוט

עיצובי ויטרינה עכשוויים לחדר אוכל המצטרפים הרבה לחיים המודרניים כיום. חדר האוכל המעוטר בחלונות ראווה מעניקים אפילו לחדר אוכל פשוט מראה משופר. חלון הראווה בנוי בעיצוב מגירות בודדות עם שילוב של זכוכית, עץ ומתכת בכדי להעניק לחלון הראווה מראה כושר. חלון הראווה מקבל מגירת עץ אחת בחלקו התחתון, בעוד שבחלק המרכזי שלוש מגירות עם דלת עשויה זכוכית למראה דרך. שוב, חלון הראווה מקבל גם מעמד מתכת מעוצב למטה המספק לחלון הראווה מראה גבוה יותר.

5. עיצובים לראווה מזנון לחדר אוכל:

עיצובים לראווה לחדר אוכל

אוהבים להגיש חם בזמן שהאורחים שלכם אוכלים? חדר האוכל במזנון עיצוב רהיטים הוא מה שהחדר שלכם דורש. חלון הראווה עשוי מעץ באיכות גבוהה וניתן לו קופסה כמו מראה עם אזור מזנון שממנו ניתן להגיש ארוחות חמות. יחד עם חלון הראווה המרכזי המרכזי, חתיכת צד קטנה נוספת לחלון הראווה להנחת הארוחות או המשקאות. לחלון הראווה ניתן גם מארזי זכוכית שמהם ניתן לצפות בכלי הפזור. החלק המרכזי מקבל אזורי צלחות אזורי זכוכית וכו ‘לאחסון נכון ומנורות קטנות למראה קלאסי.

6. G – עיצובים של חלון ראווה לחדר אוכל:

חלון ראווה לחדר אוכל

האם המטבח וחדר האוכל שלכם מחוברים זה לזה? חלון הראווה של חדר האוכל G-Room בהחלט יוסיף מראה מבול לחדר. חלון הראווה מעוצב בפער שבין חדר האוכל למטבח שממנו ניתן לשאת מזון מאחד לחדר. חלון הראווה נותן מגירות למטה בעוד חלון רחב ורחב כמו מראה ניתנת בחלק המרכזי. התקרה מעל חלון הראווה ניתנת גם מעץ ומעניקה פנסי מנורה למראה וינטג ‘. עם ערכת שולחן אוכל דומה, היא מעניקה לחדר מראה טיפוסי למטבח ולחדר האוכל.

7. חלון ראווה לבן לחדר אוכל:

תמונות לראווה בחדר אוכל

הענקת פינת האוכל למגע עם שלג היא טרנד שאחריו אנשים רבים בימים אלה. הנושא של קישוט החדר עם ויטרינת שולחן אוכל לבנה מאומץ על מנת להעניק לחדרים מראה בהיר יותר. חלון הראווה עשוי מעץ גומי מלא ומעוצב בעיצוב פשוט למראה מועשר. עם שתי מגירות קטנות למטה וארון מתאים כמו ויטרינה מעליו, חלון הראווה מקבל דלת זכוכית כדי לשמור על הדברים הגלויים המאוחסנים בה. בדומה לעיצוב הארון, חלון ראווה מסוג זה משמש לאחסון כלי אוכל זכוכית נוספים.

8. עיצובים של חלון ראווה לחדר אוכל:

עיצוב חלון ראווה

גר באזור קטן שבו המטבח וחדר האוכל שלך זהים? אל דאגה, הנה עיצוב חלון אוכל המתאים לחדר שלכם לכל מטרה. עיצוב חלון הארון עשוי לחלוטין מחומר עץ וניתן לו מראה פשוט אך אטרקטיבי. עם מגירות קטנות וגדולות, חלון הראווה כולל יותר מדי שטח אחסון. שוב, הצד של חלון הראווה מגיע עם פלטפורמה רחבה להנחת התנור או המיקרוגל ופריטים דומים אחרים עליו. חלון הראווה מקבל גם גשר קטן כמו מארז לאחסון כוסות וכוסות עליו עם פתחי זכוכית.

9. עיצובים לראווה של חדר אוכל עתיק:

ריהוט ויטרינה בחדר אוכל

חלון הראווה העתיק לחדר האוכל היה הבחירה של אנשים שונים שאוהבים להיות מחוברים או מוקפים בזיכרונות ופריטים עתיקים. חלון הראווה עשוי מעץ בצבע חום כהה בוהק ומעוטר בעיצובים שונים מעוצבים ומפותלים עליו. עם חלונות ודלתות זכוכית, חלון הראווה מאפשר לך לשמור בו חלונות ראווה למטרה דקורטיבית. ויטרינות כאלה בדרך כלל מהוות נכס כאשר שולחנות האוכל והכיסאות נותנים לכם סט שלם לחדר האוכל שלכם. הצד של חלון הראווה מקבל גם מראה חצי עגול נטוי למראה יפה של הצופה.

10. חלון ראווה פינתי לחדר אוכל:

עיצובי ויטרינה פינתית לחדר אוכל

ויטרינה פינתית לחדר אוכל היא דרך מסוגננת לעצב את חדרי האוכל בצורה ייחודית אך מקסימה. חלון הראווה כאן עשוי מעץ משובח שזוכה לצורת משולש שיתאים ביותר לפינות. חלון הראווה בצורת פשטידה זמין עם מספר המקרים שאתה מחפש. החל ממגירה פינתית קטנה בצורת פאי בחלקו העליון, גודל המגירה גדל בחלק התחתון לאחסון כלי אוכל כבדים. עיצובים כאלה מתאימים ביותר לבתים קטנים, או אפילו לאנשים שאוהבים לקשט את בתיהם במגע מודרני.

בין אם זה עיצוב חלון פשוט לחדר אוכל או עיצוב מודרני קלאסי, ויטרינות תמיד הגדילו את מראה חדר האוכל. בדרך כלל הם עשויים מחומר עץ, הם זמינים כעת גם בחומרים סיבים כבדים, זכוכית ומתכת שנותנים מגוון רחב של עיצובים לבחירה בהתאם לתקציב הרוכש. לאכול אחד על פי הדרישות היא דרך אידיאלית לאחסון כלי אוכל נוספים מהמטבח וגם לארוחות עם המשפחה מבלי לקום מדי פעם..

אז, איזה עיצוב של חלון הראווה לחדר האוכל, אתה הולך לבחור לבית שלך?