9 עיצובי הברז האחרונים עם תמונות בשנת 2021

ברזים אינם עוד אביזר גרידא בחדר האמבטיה המספק מגע. בתקופה המודרנית, ישנם מגוון עיצובים של ברזי אמבטיה הזמינים בשוק ולכל אחד יש עיצוב מיוחד ותכונות פונקציונאליות העונות על צרכי המשתמש. תמיד יש לבחור ברזים בהתאם למצב הרוח של חדר האמבטיה ולחלל ההתקנה.

עיצובי הברז הטובים ביותר בהודו:

להלן 9 עיצובי הברז הפשוטים והמודרניים שלנו עם תמונות. בואו נסתכל עליהם.

1. עיצוב ברז לחדר אמבטיה רכוב על הסיפון:

ברזי אמבטיה

עיצוב זה הוא אחת הגרסאות העדכניות ביותר לתושבת סיפון בה הברז יוצא מבסיס הרציף במקום לקדוח אותו מהכיור. הברז מזווית את זרימת המים במקום נפילה של 90 מעלות שרוב הברזים נותנים. הזרבובית הייחודית היא אחת הנקודות האטרקטיביות של עיצוב זה.

2. מיקסר אמבטיה עיצוב ברז:

ברז מיקסר

אספקת מים חמים בכיור אינה מהדרישות הבסיסיות בימינו. ברז מיקסר מסוגנן זה עשוי אידיאלי לכל חדר אמבטיה. העיצוב ייחודי ויישאר במגמה גם לאחר מספר שנים. זהו הרעיון הטוב ביותר לברזי אמבטיה.

3. עיצוב ברז אמבטיה אוטומטי:

הקשה אוטומטית

ברזי החיישנים מגניבים ואלגנטיים מאוד. התקנה של ברז חיישן זה להתקנת סיפון יכולה להיות אחת ההחלטות החכמות ביותר למראה יוקרתי. עם זאת, לעתים קרובות יש סיכוי שיושקע יותר מים מהנדרש, מה שמוביל לבזבוז שקט של מים במערכת זו. אז בדוק את ההגדרות כדי למזער בזבוז מים בזמן שאתה מתכנן ללכת על ברז הטכנולוגיה המודרני הזה.

4. עיצוב ברז אמבטיה למיקסר ידית טווין:

ברז מיקסר טווין

אחד העיצובים המבוקשים ביותר בתעשיית הברזים הוא ברז הרכבה לסיפון עם ידיות תאומות. ברז מיקסר זה צריך שלושה חורים, אחד לברז ושניים לידיות. ברזים אלה מערבבים מים חמים וקרים ממש לפני היציאה מהזרוב ומפחיתים את הסיכון לשטיפה בטמפרטורות חמות או קרות מדי.

5. עיצוב ברז אמבטיה ביד אחת:

ברז מיקסר ביד אחת

עיצוב זה הוא הצורה הנפוצה והפשוטה ביותר של ברזי מיקסר הנמצאים בכל הבתים. סיבוב הידית לכיוון הצד החם או הקר מתאים את טמפרטורת המים כאן. קל לנהל ולהתקין. עם זאת, הגדרת הזווית הנכונה היא הכישרון היחיד שאתה צריך כדי להפעיל את הברז הזה בנוחות.

6. עיצוב ברז אמבטיה זהב:

ברז זהב מלוטש

למבנה מעוגל של כיורים, מעין ברז זה אידיאלי להורדת מים מהגובה הרצוי. גימור הזהב מעניק מראה אופנתי ואופנתי במיוחד. יצירה זו היא גם חיישן תפעולי, מה שמוסיף לאטרקטיביות שלה וגורם לה לאהוב ממבט ראשון.

7. עיצובים לברז אמבטיה LED:

ברזים עם אור LED

נורות LED יצרו תחושה חדשה בשוק עם עיצוב וביצועים אטרקטיביים. הנה ברז שבו מותקנות נורות לד. החיישן לא רק שולט על זרימת המים, אלא בזמן הכביסה, האורות נוטים לזרוח לידיים ומעניקים חוויה מעולה למשתמש..

8. עיצוב ברז אמבטיה מותקן על הקיר:

ברז מותקן על הקיר

אם אתה רוצה ללכת על משהו חדש, נסה את עיצוב הברז הקיר הזה על כיורים. יש לו אפשרות מיקסר וקל מאוד לניהול. הבעיה היחידה כאן היא שהצינורות מונחים מתחת לקיר, שיעבור נזק חמור במקרה של קו פגום.

9. עיצוב ברז אמבטיה גבוה:

ברז מיקסר גבוה

לברז זה עיצוב דק ייחודי והחיבורים החמים והקור מופרדים על ידי גודל הידית במקום סימני הצבע האדומים והכחולים המתמשכים. קלות שימוש ותחזוקה הופכות אותו לבחירה אטרקטיבית בכל מיני חדרי אמבטיה.

ללא קשר לבחירה, קח תמיד על עיצובי ברזי אמבטיה בסגנון ייחודי אשר יישארו חדשים ומושכים לנצח.