15 עיצובים ותמונות פנטסטיות לכסאות קנה לצרכי ריהוט לבית

בעולם החדש הזה, הכל נמצא במצב אנולטרה-מודרני עם נגיעה של טכנולוגיה בכל מקום. המגע הטבעי של הטבע חסר באופן ניכר מחיי היום יום שלנו. כסאות קנים מתבלבלים לעתים קרובות עם מוצרי במבוק. למרות שהם כמעט אותו מוצר, אבל יש הבדלים אם מסתכלים מקרוב. הם מהווים דוגמה למגע טבעי לעיצוב הבית המודרני המפואר.

תמונות ועיצובים הטובים ביותר בכסאות קנים בעולם הריהוט:

בואו לראות את 9 עיצובים והתמונות המרהיבים של כסאות קנים לצרכי ריהוט הבית שלכם.

1. כסא קנים מעץ:

כסא קנים מעץ

ניתן למקם כסאות קנים בחוץ ובפנים. בתוך הבית, הם נכללים בעיקר כאזור ישיבה נוסף או כדי לשנות את מראה עיצוב הבית. זה מוסיף מראה מסורתי וקלאסי לבית שלך. למטרות חוץ, הם ממוקמים בדרך כלל במרפסת הקדמית או במרפסת.

2. כסא נדנדה קנים:

כסא נדנדה

כסאות נדנדה קנים מועדפים בדרך כלל על אנשים בטווח הגילאים 25-80 שנים. הוא מספק מקור להרפיה גדולה מכיוון שאתה יכול לנדנד את דרכך בזמן קריאת ספר או מנוחה. כיסאות כאלה ממוקמים בדרך כלל בחוץ, רצוי במרפסת הקדמית בכדי ליהנות מהזריחה או השקיעה או מהגשם.

3. כסא עגול קנה:

כסא עגול קן

כיסא הקנה האחורי יכול להוסיף מראה טבעי לעיצוב הבית שלך. בוהה מכיסאות אחוריים עם צוואר גבוה ועד כיסא גב רגיל, ניתן להכין סוגים בלעדיים של מוצרים מקנים. בכסא אחורי ניתן למצוא בקלות נוחות לגב. ניתן לשפר את הנוחות הזו באמצעות תוספת של כריות נוחות בטווח מחירים נוח.

4. כורסת קנים:

כסא זרוע קנים

כיסא כורסת קן מיוצר בעיקר למטרות חוץ. הוא ממוקם ליד השולחן המרכזי או שולחנות הקפה במרפסת הקדמית. מכיוון שכורסאות הכורסא מיוצרות ממוצר טבעי כמו קנה היא חסכונית במיוחד בהשוואה לרהיטים אחרים. מוצרי קן אינם מספקים טווח צבעים אך מספקים מגוון גדלים.

5. כסאות קנים נטו:

כסאות קנים נטו

כסאות קנים לבנים מוסיפים להצהרה הווינטאג ‘את עיצוב הבית שלך. הם ריהוט קנים שצבועים בלבן גורמים לעמידותו להימשך זמן רב יותר. באזורים לחים או גשומים, בהם תנאי מזג האוויר קיצוניים קשה ביותר לטפל היטב ברהיטים.

6. ערכות כסאות לשולחן קנים:

ערכות כסאות לשולחן קן

כסאות אוכל קנים כשמו כן הם המתאימים ביותר לשולחנות האוכל. בהסתכלות על נקודת המבט המודרנית הרגילה, שנה את עיצוב הבית שלך והעניק לו מראה קלאסי וינטאג ‘בעזרת רהיטי המקל. כסאות כאלה תמיד קונים בזוגות של שניים או שלושה ולפעמים גם קונים איתם שולחן אוכל מקנה.

7. כסא סלסלת נדנדה קנים:

כיסא סל קנים

כסא נדנדה קן היווה ריהוט מענג לקישוט הגנים הירוקים, צידי הבריכה או המרפסות. הכסא מקבל עיצוב דמוי רשת עם כמה חוטי עץ מפותלים עם צינור מוצק. במרכז הכיסא ניתנת כרית לשקית פוף לנוחות.

8. כסא סרוג קנה:

כסא סרוג קנה

עיצוב חדש במקל לכיסאות מובא עם פלדה, סיבים וחומר מבד. הכסא עשוי בעיצוב חצי נדנדה כאשר הבסיס והגב מקבלים תבנית צלב צלב עם זרועות למנוחה על הדוכנים הצדדיים..

9. כיסא קני בסגנון קוברה:

כיסא קנים בסגנון קוברה

עיצוב חדש למקל עם כיסא שהופך לאופנתי בימינו הוא עיצוב הכסאות בסגנון קוברה. הכיסא מקבל מרקם דמוי צואה, שנראה כמו ראש של קוברה זועמת בחלקו העליון שעשוי מעט רדוד להניח עליו כרית..

10. כיסא קנים לטרקלין:

כסא קניון לטרקלין

רוצה להעניק לצד הבריכה שלך מראה טרקלין! כיסא קנים הטרקלין ייתן מגע שלם למקום. החלק העליון של הכסא זוכה לעיצוב כסא כף היד, בעוד החלק הקדמי דומה למיטה עבור קוסינוס גבוהים ביותר.

11. כיסא קנים עלה עשוי:

כיסא קנים עלה תוצרת Leaf

רוצים להעניק לאוסף הרהיטים שלכם טאץ ‘זהוב! לפניכם עיצוב כיסא גב קנה, שחלקו האחורי עשוי בשילוב של 5 עלים למראה ייחודי. הכסא עשוי מחומר עץ בעיצוב רשת זעיר מוטבע עליו.

12. כסאות קנה לב לבן בחזרה לב:

כיסא קנה הלב האחורי

רוצה להעניק לחדר המגורים או למיטה שלך מגע חושני! כסאות קנים לבנים עם גב לב ישיגו את הרצונות שלכם. הכסא עשוי בדוגמת מקופלת עגולה בעיצוב עץ עטוף, כך שהכיסא יוקרתי יותר ויעניק לחדר שלכם מעלה. העיצוב זמין גם בצבעים שונים ובמרקם אריגה.

13. כיסא תלייה קניון מעטפת:

כסא קניון מעטפת

עיצוב מעטפת בכיסא תלוי למקל קנים העניק מראה חדשני לביצוע אזור הגינה שלך. מושב הכסא עשוי עמוק קל המאפשר גם לישון בזהירות בו. לגג כסא הנדנדה ניתן גם עיקול הדומה לקליפה של פנינה. מרקם העץ עם חורי המיקרו הופך אותו לעיצוב מלוטש.

14. כיסא קניון קפיץ:

כיסא קניון קפיץ

עיצוב המועדף על מדינות בעלות עונת האביב בטווח ארוך הוא כיסא קני האביב. העיצוב עשוי בעיצוב זיג זג מחומר עץ שנותן כמה דומים לבחירה. העיצוב גם מגביר את עמידות הכסא על בסיס ארוך טווח לקישוט המרפסות שלכם לתה של ערב ובוקר.

15. כסאות גב עכשוויים לקנים:

כסאות קנה עכשוויים

אוהב ריהוט צבעוני! כאן אנו נותנים לכם סט כסאות נוחים ודקורטיביים כאחד. כיסא הקנה האחורי זוכה לקיפול מעוצב בחלקו העליון ומתחת עם צדדים מפותלים גם לזרועות. העיצוב העכשווי מביא לך גם מגוון גוונים שיתאימו לצבעי הקיר שלך. זה עשוי מחומר חזק, הם טובים לשימוש לטווח ארוך.

כסאות הקנים תמיד הזרימו את הבתים במראה חדש. בין הרשימה הארוכה, אלה שהופכים פופולריים הם מקל יד, מקל לחוץ, מקל חור, מקל גדילי, נצרים, ממהרים, מקל קלסר, מקל מרפסת, מקל סד, מקל עיוור, ועוד הרבה יותר, המעניקים עיצובים מפוארים יכול לבלבל אותך בעת בחירה.