10 מכוני הקעקועים המפורסמים בדלהי

קעקוע הוא אומנות אופנתית ומגמה הולכת וגדלה. אתה יכול לבצע כמעט כל סוג של עיצובים וגם אתה יכול ליצור עיצובים בהתאמה אישית אם אתה רוצה להוציא את הכסף הנוסף. כמה חנויות ואמנים רבים מציעים שירותים אלה.

מכוני קעקועים בדלהי

אמני הקעקועים הטובים ביותר בדלהי:

להלן 10 מכוני הקעקועים המובילים בדלהי ממנה תוכלו לבצע עיצוב קבוע מאמנים מקצועיים.

1. סטודיו לקעקוע של אינקין:

מכוני קעקועים בדלהי

זהו סטודיו דיו מפורסם של דלהי. אתה יכול למצוא אנשי מקצוע מומחים במקום זה. הדבר ידוע גם בזכות עבודותיו האמנותיות השונות. אנשים אלה מתמחים גם ביפנים וסוגים אחרים של עיצובים. תוכלו למצוא מגוון עיצובים לבחירה. אתה יכול לקבל את עיצובי הקוי וגם לקבל עיצובים של פונטים מכאן. לעתים קרובות סטודיו זה עושה עבודות במגוון עיצובים צבעוניים ושחור. אתה יכול לעצב בעיצובים בהתאמה אישית לטעמך מהסטודיו הזה. הוא ממוקם בקומה השנייה של מושבת ההגנה B-87, ליד ה- Flyover. תוכל לקבל מידע מפורט יותר באתר האינטרנט שלהם: www.inkinn.com

2. קעקועים של הנץ:

עיצוב קעקועים מקומות בדלהי 2

זהו אולפן ידוע מאוד שיש בו הרבה שקעים. אתה יכול ללכת לחנויות השונות שלהם שנמצאות בכל רחבי העיר. אנשים אלה מבצעים עיצובים מסוגים שונים. הם יכולים גם לעשות עבורך תבניות מותאמות אישית ודוגמאות שבטיות. אם אתה רוצה משהו זמני כמו מדבקה, אז הם מוכרים הרבה מדבקות להעברת מים וסוגים אחרים של עיצובים זמניים. יש להם כמה חנויות פופולריות. ישנם שקעים אחרים, ולמידע נוסף, לקוח יכול לבדוק באתר האינטרנט שלו: http://www.hawktattoo.in/

3. פונדק קעקוע עקרב:

עיצובים קעקועים של שבטי חצי שרוול

בסטודיו זה יש אמנים שיכולים ליצור עבורך כל עיצוב. אם אתה רוצה משהו שבטי או שאתה רוצה לכסות את הדפוסים הישנים שלך אז גם אתה יכול לבדוק בחנות שלהם. אתה יכול לבקש מהאמן דבן לעשות עבורך עיצובים שבטיים, ותקבל עיצוב אחר. זה ממוקם בכתובת C-7, מספר החנות הוא 61, וזה בקטע 7. אתה יכול לבדוק את הדף שלהם למידע נוסף. זהו אחד ממכוני הקעקועים בדלהי.

4. קעקועים של Devilz:

קעקוע עיצובים מקומות בדלהי 4

זהו מקום ידוע מאוד לעיצובי דיו בדלהי. אתה יכול לבדוק את יצירות האמנות השונות שלהם באתר האינטרנט שלהם. זהו אחד האולפנים הפופולריים ביותר. האתר שלהם נמצא בכתובת http://www.tattoosnewdelhi.com/. הוא אמן הקעקועים הטוב ביותר בניו דלהי.

5. סטודיו צ’אנו:

קעקועים-סלונים-בדלהי-5

זה ממוקם בנויידה. זהו סלון אופנתי. אתה יכול לקבל מידע נוסף על העיצובים ועל המחירים של החנות שלהם שנמצאת ב Noida מול סוני סנטר.

6. קעקועים מאת מייק:

קעקוע עיצובים מקומות בדלהי 6

זהו סטודיו פופולרי, ותוכלו לקבל מגוון עיצובים מהחנות שלהם. תוכל לקבל מידע נוסף מהאתר שלהם בכתובת http://www.tattoosbymike.com/.

7. וילת קעקועים:

קעקוע עיצובים מקומות בדלהי 7

זהו אולפן ידוע מאוד שממנו תוכלו להדביק את העיצובים שלכם. תוכל לקבל מידע נוסף מהאתר שלהם בכתובת http://www.tattoovilla.com/. זהו אחד ממכוני הקעקועים הטובים ביותר בדלהי.

8. קעקועים מאת Dev:

קעקוע עיצובים מקומות בדלהי 8

אנשים אלה יכולים לעשות מגוון עיצובים של קעקועים שתוכלו לקבל בעמדות שונות בהתאם לנוחותכם. תוכל לקבל מידע נוסף מ http://www.tattooartistdev.com/tattoos_by_dev.html הוא אמן הקעקועים הטוב ביותר בדלהי.

9. קעקועים מאת מוהיט:

קעקועים-סלונים-בדלהי -9

זהו מקום אופנתי בו תוכלו לקבל את העיצוב שלכם. תוכל גם לקבל דפוסים מותאמים אישית לפי טעמך. אתה יכול לקבל מידע נוסף מהאתר שלהם. http://www.tattoosbymohit.in/

10. סטודיו קעקועים בל יימחה בדלהי:

קעקוע עיצובים מקומות בדלהי 10

זהו חדר פופולרי בדלהי שאפשר לקבל ממנו את העיצוב שלך. תוכל לקבל מידע נוסף מאתר האינטרנט שלהם בכתובת http://tattoosnewdelhi.in/home.html