30 הסלבריטאים האטרקטיביים ביותר בעיניהם המדהימות 2021

כשאתה מדבר על יופי, זה מתחיל במבט המפתה של העיניים. זוג עיניים יפות יכולות למשוך תשומת לב מיידית ולהפוך ראשים לכל כיוון. נאמר בצדק כי עיניים חושפות רבות אודות אישיותו של אדם. זהו חלון לנשמתך. צא איתנו למסע לגלות את העיניים היפות ביותר אי פעם של נשים מכל קצוות תבל:

עיניים הן אחת התכונות החשובות ביותר בפנים של בן אדם. אין פלא שבנות מסביב מחפשות לנסות צורות שונות של איפור עיניים רק כדי לשפר את מראה העיניים שלהן. הדבר הראשון שמבחינים בעיקר באדם כשאתה מדבר עם אותו אדם הוא העיניים שלו. לכן תמיד חשוב לשמור על הגבות המטופחות כראוי וללבוש איפור עיניים יפה. צלמים ומגזינים שונים אמרו לא פעם כיצד הם אוהבים חלק מהשחקניות או הדוגמניות רק בגלל עיניהם. העיניים יכולות להיות בצבעים שונים. הם יכולים להיות שחורים, חומים כהים, חומים בהירים, לוז, ירוק, כחול או אפור. זה לא משנה מה הצבע של העיניים שלך, אבל אם אתה מתאפר נכון או שהעיניים שלך בעלות צורה יפה באופן טבעי, אולי יש לך זוג עיניים יפות מאוד..

30 צורות וצבעים עיניים של השחקנית היפה ביותר:

לרוב הסלבריטאיות יש את העיניים הטובות ביותר, לכן הן מאוד זוהרות ומדהימות. היום מאמר זה יסביר כ -30 תמונות של עיניים יפות בעולם.

1. מילה קוניס:

עיניים יפות בעולם

לפי ההערכה, לשחקנית יש זוג עיניים מקסימות באמת. חלק נהגו לחשוב שעיניה ירוקות או אפורות. אבל האמת היא שהיא סבלה ממצב עיניים הנקרא איריטיס כרונית שגרם לה להתעוור כמעט בעין אחת. היא נלחמה בזה, אבל יש לה גם מצב עיניים נוסף. זה נקרא Heterochromia iridium. מצב זה גורם לשתי עיניים בצבעים שונים. האם ידעת זאת קודם? כן, קשה להבחין בהבדל הצבעים בשתי עיניה, אך זוהי למעשה אמת חשופה. עינה השמאלית חומה ואילו עינה הימנית ירוקה. אז אתה רואה, יופיים של העיניים של האדם לא בדיוק טמון בעצם מה הצבע שלהן. אפילו עם מצב עיניים מוזר, עדיין סבורים כי למילה קוניס יש זוג עיניים יפות.

2. מייגן פוקס:

העיניים הכי יפות בעולם

יש לה זוג עיניים כחולות מקסימות. מייגן פוקס מתאפרת בעיניים בצורה כזאת שהמראה שלהן מתגלה כמתואר ומעוצב יותר. היא תפסה ברשימה המורכבת מהעיניים היפות ביותר בעולם.

3. שילפה שטי קונדרה:

העיניים הטובות בעולם

הוא האמין שיש לה מה שנקרא עיניים הודיות אטרקטיביות גדולות. אולי אין לה עיניים לוז או אפורות, אבל בהחלט יש לה את אחת העיניים היפות ביותר שרואה בוליווד עד כה. בשילוב עם אותן גבות מקושתות לחלוטין, עיניה נראות משופרות עוד יותר.

4. אנג’לינה ג’ולי:

העיניים הכי כחולות בעולם

למיס לארה קרופט יש עיניים כחולות, ומראה איפור העיניים שלה הוא אחד המועדפים החמים של בנות בכל רחבי העולם. הגבות המקושתות של אנג’לינה ג’ולי הן גם דבר מבוקש עבור רוב הבנות. יש לה את הגבות המקושתות להפליא ללכת עם העיניים הכחולות והיפות האלה.

5. קים קרדשיאן:

עיניים יפות אי פעם

קים קרדשיאן נכנסה לאור הזרקורים עם תוכניות ריאליטי וכמעט משכה תשומת לב מיידית למראה איפור העיניים המעושן שלה. מאז הוא אהוב על חובבי איפור רבים. יש לה עיניים חומות, והיא נתפסת בעיקר כשהיא לובשת רק איפור עיניים מעושן לתוכניות הפרס או השטיח האדום. אחד המועדפים החמים שלה הוא לרפד את הריסים התחתונים עם אניה לבנה. בתמונה זו תוכלו לראות שיש לה עיניים יפות ומושכות בחן מעולה.

6. לילי קולינס:

עיניה של לילי קולינס

לשחקנית היצורים היפים יש זוג עיניים חומות בהירות שהיא אוהבת להמשיך להיראות טבעית ככל האפשר עם גוונים ניטרליים ובז ‘. בתמונה הזו יש לה איפור לעיניים, שהן מאוד אטרקטיביות וחמודות גם כן.

7. קיירה נייטלי:

העיניים המדהימות ביותר

יש לה זוג עיניים חומות להיראות עם הפנים המעוצבות שלה. מראה איפור העיניים שלה הוא לרוב ניטרלי וטבעי, בעוד שהיא גם ספורטיבית בעיניים מעושנות מחפש את צילומי הדוגמנות שלה. העין שלה תקבל מקום ברשימת העיניים היפות בעולם.

8. אדריאנה לימה:

עיניים של אדריאנה לימה

הצפירה המחמיצה הזו ידועה לעתים קרובות במראות העין הנוקבים שלה. יש לה זוג עיניים כחולות מקסימות ללכת עם הפנים שלה עם הרבה קווי מתאר. מעריציה תמיד מאוהבים בעיניה המהפנטות.

9. פנלופה קרוז:

עיניו של פנלופה קרוז

פנלופה קרוז נחשבת לאחת השחקניות במראה הטבעי בכל הזמנים. אם אתה לא זוכר אותה מסרטים אחרים, אתה בטוח יזכור אותה מסדרת הסרטים המפורסמת שודדי הקאריביים. היא נראית סקסית מאוד בזוג העיניים החומות האלה. היא שומרת על האיפור המינימלי שלה, והיא גם ידועה כמראה איפור מחניק ועיניים מעושנות כהות.

10. שרה ג’סיקה פארקר:

סלבריטאי עיניים יפות

היא ידועה בעיקר בזכות תפקידה בסדרה “סקס והעיר” וגם ידועה מאוד כמתקדמת מגמות שאוהבת לשמור על אופנה. יש לה זוג עיניים כחולות, והיא אוהבת לשמור עליה נייטרלית או מעושנת.

11. קמרון דיאז:

שחקנית עיניים מושכות

קמרון דיאז היא שחקנית אהובה ומאוד אהובה על רבים. יש לה צורת פנים אליפסה מעוצבת בהרבה, והיא ידועה גם בתסרוקות שלה. דיאז הייתה כמעט תמיד אהובה על צלמי אופנה, בעיקר בזכות זוג עיניה הכחולות המנקרות. קמרון כמעט ואי פעם נראתה במראה איפור מעושן בהיר או בגווני צלליות ניטרליות מכיוון שהיא אוהבת להשאיר את עיניה טבעיות ככל האפשר. כאן בדימוי הזה, השחקנית היפה מושכת אותי גם בעיניה הזוהרות.

12. ברברה מורי:

העין הכי יפה נראית נשים

אם אתה לא באמת מכיר אותה כל כך טוב, אתה בוודאי יכול לעקוב אחריה מהסרט “עפיפונים” שהוא סרט בוליווד הודי, בכך שכיכבה עם Hrithik Roshan כמה שנים אחורה. יש לה זוג עיניים מקסימות שצלמים רבים אוהבים.

13. אווה לונגוריה:

אווה לונגוריה עיניים

יש לה זוג עיניים חומות כהות מוארכות. היא מצפה ללבוש ספינות זנב או מכונפות יחד עם הרבה מסקרה, מה שמשפר את המראה הכללי של עיניה. אתה יכול לנסות את אותן טכניקות להדגיש את העיניים שלך גם. יש לה אחת העיניים הכי יפות בעולם.

14. אמה סטון:

עיניים של אמה סטון

היא האהובה ההולכת וגדלה של רבים. צלמי אופנה אוהבים אותה בעיקר בגלל פניה הסגלגלים המעוצבים וגם עיניה הירוקות. יש לה זוג עיניים ירוקות אותן היא מדגישה בעזרת האיפור הנכון. הצורה היפה של גבותיה מעצימה עוד יותר את עיניה.

15. סלמה האייק:

עיני סלמה האייק

היא שחקנית ידועה מאוד. והיא ידועה בתפקידיה המובילים בסרטים רבים. יש לה זוג עיניים חומות שהולכות טוב כשהיא ספורטיבית איפור מחניק ועיניים מעושנות. עיניה יכולות למשוך את כל מעריציו

16. רייצ’ל מקאדמס:

העיניים הבהירות ביותר בעולם

לרייצ’ל מק אדאמס יש עיניים ירוקות מקסימות. אם שמת לב אליה בסרטים, היא תמיד שומרת עליהם טבעיים. כמעט ולא זיהינו את רייצ’ל לובשת מראה איפור עיניים כבד ונועז.

17. לוסי ליו:

העיניים השחורות היפות ביותר

יש לה זוג עיניים שחורות אסיאתיות מושלמות. היא ידועה בסרטים שונים. לוסי ליו עונדת אייליינר לתוך המכסה העליון בצורה שרוב הבנות האסיאתיות, במיוחד הסיניות והיפניות, לובשות. עיניהם קטנות יותר מכל גזעים אחרים כמו הגזע ההודי, למשל. אז לפעמים הם אפילו מנסים עדשות מזויפות שנותנות אשליה של קשתית גדולה יותר. עם זאת, כמעט ולא ראינו את לוסי ליו עונדת עדשות מזויפות כאלה. היא שומרת על צלליות עד למינימום אך מציירת את עיניה בצורה מושלמת. זיהינו אותה גם כשהיא לובשת איפור עיניים כהה יותר לעיניה. מסקרה כבדה יכולה להדגיש את המראה של אנשים שיש להם עיניים כמוה.

18. סקרלט ג’והנסון:

עיניה של סקרלט ג'והנסון

עיניה הירוקות אהובות על רבים. האלמנה השחורה בהחלט יודעת להרים שפתיים נועזות בעיניים הירוקות האלה. היא שומרת על איפור העיניים שלה כמו רוב השחקניות האחרות ברשימת שנות העשרים שלנו פשוטה מאוד. צבעים כהים ונועזים יותר אינם מהאהובים עליה בעיניה. עם זאת, היא נראתה בצלליות זהובות וירוקות בהירות. היא אוהבת שפתיים אדומות כהות ונועזות. זהו אחד האהובים עליה החמים. המראה הכללי שלה גם כשמדובר בסומק שלה הוא טבעי מאוד, התואם את גוון העור שלה.

19. אווה מנדז:

אווה מנדז עיניים

היא ידועה בשושית המחניקת שלה כמו עיניים חומות כהות. היא בהחלט יודעת לספורט ספינות מכונפות. זו אמירה בסגנון אחד שאנו יכולים מאוד לשייך להופעותיה של השטיח האדום. היא אחת שאוהבת את המבטים הגבוהים והזנב הגבוה. היא גם אוהבת לספור את המראה הגרפי הזה לפעמים. אתה יכול לנסות גרסאות מכונפות דומות של איפור עיניים אם יש לך עיניים חומות. זה נותן מראה וינטאג ‘ומדגיש את איפור העיניים הכללי שלך. העיניים שלה לא גדולות במיוחד. הם לכיוון הצד הקטן יותר, ולכן מראה מכונף גורם לו להיראות מוארך. היא גם אוהבת לשמור על שפתיה פשוטות וניטרליות לרוב. זה מביא יותר מיקוד לעיניה ומעניק לה מבט צעיר.

20. Aishwarya Rai Bachchan:

עיניים חומות הכי יפות

לעתים קרובות היא ידועה בזכות עיניה המקסימות. עם זאת, היו הרבה מחלוקות בנוגע לצבע העיניים המדויק שלה. בתצלומי ילדותה, רבים אומרים כי היא נראתה בעלת עיניים חומות בהירות. רבים אפילו חשבו שצבע העיניים הטבעי שלה הוא למעשה ירוק או אפור. יש האומרים שהיא מקיימת אנשי קשר כחולים בהתאמה אישית. עם זאת, לא משנה מה הצבע המדויק של עיניה, יש לה זוג עיניים נחמדות אותן היא אוהבת לספורט עם מראה איפור נועז ומסקרה כבדה. היא אחת השחקניות היפות בעלות עיניים מפוארות.

21. ליאונה לואיס:

ליאנה לואיס עיניים

לאונה לואיס היא כותבת שירה וזמרת בריטית שעליה מדברים הכי הרבה בזכות זוג עיניה הגדולות והירוקות. כן, הצבע יוצא הדופן של עיניה הוא זה שמושך את תשומת הלב. אנשים מכל רחבי העולם לא נמשכים רק על ידי המוזיקה הייחודית שלה המגיעה עד הנשמה, אלא שצבע הניגודיות בין עיניה למרקם העור שלה הוא מה שהופך את אישיותה לאטרקטיבית עוד יותר. ליאונה לואיס חיפשה תהילה בינלאומית עם יציאת אלבום המוזיקה הראשון שלה בשנת 2008. מאז, לא הייתה לה הסתכלות אחורה.

22. קריסטין קראוק:

העיניים הירוקות היפות ביותר

קריסטין קראוק היא שחקניות קנדיות מפורסמות עם עיניים בצבע ירוק חושני שיכולות לגרום לגברים להיחלש בברכיים. עיניה המפתות אפילו חיזו על סופרמן. קריסטין קראוק היא גם מפיקה בכירה שמוכרת בזכות תפקידה כלאנה לאנג בסדרת הטלוויזיה הפופולרית ‘סמולוויל’. היא גם הוצבה על פי העיניים ברשימת העיניים היפות ביותר בעולם.

23. שרליז ת’רון:

עיני שרליז ת'רון

הרשימה לעיניים היפות ביותר אינה שלמה ללא הכללת שרליז ת’רון. שחקנית מצליחה ודוגמנית דרום אפריקאית ידועה, עיני שרליז ת’רון מוסיפות ניצוץ לאישיותה. עיניה חושפות רבות על אישיותה והן בעלות הבעה רבה. אין ספק שעיניה עזרו רבות במקצוע שלה בכך שהעבירו רגשות אפילו חזק יותר מכפי שאפילו מילים יכלו לספר. שרליז ת’רון זכתה לתהילה במהלך סוף שנות ה -90 וגם זכתה באוסקר לשחקנית הטובה ביותר על תפקידה בסרט ‘מפלצת’.

24. ג’יאדה דה לורנטיס:

העיניים הכי מגניבות בעולם

ג’יאדה פמלה דה לורנטיס היא אישיות טלוויזיה בולטת שהיא גם שפית וסופרת איטלקית. הרבה יותר מעבודותיה, הגברת הייתה באור הזרקורים בגלל זוג עיניה היפות והמסקרנות. ג’יאדה דה לורנטיס משתפת את מתכוני הבישול שלה באמצעות התוכנית ‘איטלקית יומיומית’ וכיום היא גם מנחת תוכנית רשת המזון.

25. סלינה ג’ייטלי:

סלינה ג'ייטלי עיניים

סלינה ג’ייטלי היא מלכת היופי לשעבר, דוגמנית ושחקנית מתקשה בבוליווד. אף על פי שגרף הקריירה שלה מעולם לא צילם גבוה מדי, השחקנית מוצאת בצדק מקום ברשימת תמונות עיני הנשים היפות. סלינה ג’ייטלי זכתה גם בתואר Femina Miss Universe Universe בשנת 2001. השחקנית מציגה תווי פנים בולטים באסיה, ועיניה מעוצבות בצורה ייחודית בצבע לוז הקשור איכשהו למוצאה מקשמיר. לסלינה ג’ייטלי יש את העיניים היפות ביותר בין שחקניות הודיות אחרות.

26. מילא יובוביץ ‘:

עיני מילא יובוביץ '

מילה ז’ובוביץ ‘היא אחת השחקניות, הדוגמניות, מעצבות האופנה והמוזיקאיות האמריקניות שזכו לשבחים רבים. למרות שהיא מפגינה כישרון רב, הגברת מדוברת ביותר על עיניה החושניות והסוריאליסטיות. בקריירה שלה, מילא ז’ובוביץ ‘עבדה במספר סרטי פעולה ומדע בדיוני וגם כונתה’ מלכת הבועט המכהנת ‘בערוץ המוזיקה VH1.

27. אליזבת טיילור:

אליזבת טיילור עיניים

אליזבת טיילור הייתה אייקון מסך מתקופת הזהב של הוליווד שאינה יכולה להיזכר כאשר אנו דנים בעיניים היפות ביותר. היא הייתה שחקנית בריטית-אמריקאית בעלת מוניטין עולמי וגם זכתה במספר פרסי אוסקר בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר על תפקידה בסרט “מי מפחד מווירג’יניה וולף” ו”שדה חמאה 8 “. אליזבת טיילור אינה מוכרת בקריירת המשחק המוצלחת שלה, אלא גם בזוג העיניים הכחולות המפתות ביותר. צבע עיניה שיפר בצורה מבריקה את מרקם עורה וגרם לגברים להזיל ריר מזה לנצח. היא גם חיה אורח חיים זוהר ביותר.

28. שרבט גולה:

עיני שרבט גולה

שרבט גולה היא הפנים של ערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק. זוג עיניה המהממות והנוצצות הפכו אותה לילדת כיסוי והביאו אותה לאור הזרקורים. עיניה מספרות את סיפורה הייחודי בולטות עד כדי כך שאי אפשר להימנע מללמוד יותר על הבחורה הזו. הצלם המפורסם סטיב קארי צילם לראשונה את שרבט גולה ומאז אנשים צריכים לדון ביופייה שאין דומה לו. עיניה תמיד נוצצות.

29. סופיה לורן:

סופיה לורן מראה עיניים

סופיה לורן היא שחקנית ידועה ודוגמנית איטלקית בעלת זוג עיניים מפתות ביותר שהייתה לאישה. אפילו בגיל 81 זוג עיניה השועלות הירוקות והיפות הופכות אותה למוקד המשיכה. סופיה לורן ביקשה לראשונה להתפרסם לאחר שזכתה בפרס האוסקר היוקרתי לשחקנית הטובה ביותר בשנת 1962 על סרטה “שתי נשים”. היא הייתה גם הנשים הראשונות שזכו באוסקר על הופעה בשפה זרה.

30. אודרי הפבורן:

אודרי הפבורן עיניים

לבסוף אך לא פחות מכך, הרשימה לתמונות עיניים יפות אינה שלמה עם אזכור אודרי הפבורן, למרות שהיא לא נוכחת איתנו היום. אודרי הפבורן הייתה אחת השחקניות הבריטיות הגדולות שהיתה גם הנשים הראשונות שזכו בפרסי האוסקר. היא גם הייתה הומניטרית טובה שעיניה הדבש העמוקות עדיין זכורות בחיבה שווה. אודרי הפבורן הייתה אגדת מסך ואייקון אופנה שתמיד יישארו בלבנו.

אז הנה הרשימה המלאה של העיניים היפות ביותר של אישיות נשים מכל תחומי החיים ומעבר לגבולות. עבור כל אישה, עיניה הן הנכסים היקרים ביותר, והנקבה הזו בוודאי יודעת כיצד לפעול לטובתה. השקענו מאמצים רבים לתת לך רשימה מסוננת של תמונות עיניים יפות ומקווים שבוודאי נהנית מהן, בדיוק כמו שהבאנו לך.