9 אימוני הקרוספיט הטובים ביותר למתחילים

קרוספיט אימונים הם אותם אימונים שנותנים לך כוח, איזון, כוח, מהירות וגמישות. זה גורם לך להיות חזק ופעיל. מאמני הכושר בחרו זאת במקום כל סוג של תוכנית בגלל התוצאות המבריקות שלה. אימונים מסוג זה נועדו למי שרוצה להיות בעל גוף כושר וגוון, ללא מקום לשומן. 9 אימוני הקרוספיט הטובים ביותר למתחילים משותפים להלן.

אימוני קרוספיט:

7 דקות של בורפיז:

אימוני קרוספיט בבית

היכנס לכושר עם בורפיז שבע דקות. כל חבר קרוספיט מודע למשחק הזה. זה פשוט מאוד ושורף הרבה קלוריות. בצע כמה שיותר בורפיז במשך שבע דקות. אם אתה יכול לעשות חמש עשרה דקות, אז קדימה, עשה זאת. זה לא נשמע כל כך קל ובהחלט לא.

טבטה:

קרוספיט אימונים פתוחים

טאבטה דורשת נחישות רבה והתמקדות. כל העניין הוא לדחוף את עצמך ולהכניס את מאה האחוזים שלך. התחל עם בורפי של 20 שניות ומנוח במשך 10 שניות. לאחר מכן בצע סקוואט למשך 20 שניות ומנוח שוב. זה עושה סיבוב אחד. עשו בערך 8 סיבובים לפני שאתם קוראים לזה סוף.

צ’לסי:

רשימת תרגילי קרוספיט

כדי לבצע את אימון צ’לסי, תזדקק למתיחה למעלה. אתה צריך לעשות 5 שכיבות סמיכה, ואחריו 10 שכיבות סמיכה ו -15 סקוואט. זה אמור להימשך כשלושים דקות. הקדישו דקה לכל אחת. אתה בהחלט תקבל תוצאות מצוינות עבור זה.

ברברה:

אימוני אירובי קרוספיט

לברברה חמישה סיבובים של אימונים אינטנסיביים. עליך לקחת מנוחה של שלוש דקות בין כל אחת. הוא מורכב מ- 20 שכיבות סמיכה, 30 שכיבות סמיכה, 40 כפיפות בטן ו -50 סקוואט. אתה בהחלט צריך את מוט ההרמה כדי לבצע את התרגיל הראשון. תרגיל זה יאתגר אתכם ויפעל את תחומי הליבה של גופכם. אז תתכוננו לאימון בעצימות גבוהה זו של פיצוץ שומן!

מרף:

אימון רגל קרוספיט

כדי לבצע את המרף, התחל בריצה של כקילומטר אחד. לאחר מכן בצעו 100 משיכות קפיצה. אחרי זה אתה צריך להמשיך לעשות 200 שכיבות סמיכה ואחריו 300 סקוואט. רוץ קילומטר אחד לפני שתוכל לסיים את האימון הזה. אתה יכול להתחלק בין האימונים האלה איך שאתה אוהב. אתה יכול גם להקשות על ידי לבישת אפוד כבד. תצטרך שוב את מוט ההרמה.

אנג’י:

תרגילי הקרוספיט הטובים ביותר

בשביל אנג’י, אתה צריך לעשות הכל במאות. התחל עם 100 שכיבות סמיכה, ולאחר מכן בצע שכיבות סמיכה עוד 100. בצע 100 כפיפות בטן ואז סיים עם 100 סקוואט. שמור איתך את מוט ההרמה.

GI ג’יין:

אימוני קרוספיט יומיים

עבור GI ג’יין תעשה קודם כל בורפי רגיל. כאשר אתה קופץ באוויר בקצה הבורפי, תפס את מוט ההרמה ובצע משיכה למעלה. זהו נציג אחד. עשה זאת מאה פעמים לפני שתוכל להפסיק. היזהר במהלך האימון הזה מכיוון שאתה עלול להכות את הראש על הבר בזמן הקפיצה.

פראן הבלתי נראה:

אימון כוח קרוספיט

פראן הבלתי נראה עוסק בסקוואטים ושכיבות סמיכה. עליך לבצע 21-15 ו -9 חזרות בסך הכל. זה לוקח בערך שלוש דקות ושש עשרה שניות ומבטיח לך תוצאות מבריקות. לא תצטרך ללכת לשום חדר כושר בשביל זה. עשה זאת בבית וצפה בעצמך כשהוא בכושר וחיטוב תוך זמן קצר.

לזמן:

תרגילי קרוספיט בבית

כדי לעשות For Time, התחל עם 100 שקעי קפיצה ולאחר מכן היכנס לסקוואט. עשה 75 מהם. קדימה, עשה 50 שכיבות סמיכה לאחר מכן וסיים אותו עם 25 בורפים. מהלכים פשוטים, יעילים ומאתגרים מאוד; המהלכים האלה בהחלט הולכים לתת לגוף שתמיד רצית.